English Estonian Latviešu Lietuvių

Privaatsuse reeglid

Oma veebilehtede haldamisel võime kasutada oma külastajate IP-aadresse. IP-aadressi võime kasutada külastaja identifitseerimiseks ja demograafilise info kogumiseks.

Veebilehel olevates tellimuste ja registratsiooni vormides nõutakse külastajatelt isikliku info (ees- ja perekonnanime, aadressi, telefoninumbri, e-posti aadressi jms) esitamist. Neid andmeid kasutatakse Teie tellimuste ja küsimiste täitmiseks, samuti võtame ühendust juhul, kui UAB Viskas futbolui Teid teenindavatel töötajatel tekib küsimusi.

Klient esitades e-posti aadressi või telefoninumbri ostmise ajal või küsimistes nõustub automaatselt, et saab info UAB Viskas futbolui poolt esitatud kontaktidel. (muidu meie ei saa vastata küsimisele või täita tellimust).

Meie kohuseks on mitte avaldada klientide isikliku infot kolmandatele pooltele. See kohustus ei kehti Leedu Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel.

Meil on õigus osaliselt või täielikult muuta privaatsuse reegleid sellest teatades UAB Viskas futbolui veebilehel. Juhul kui pärast tingimuste muutmist Teie kasutate endiselt e-poodi teenust, peetakse, et olete nõus muudetud tingimustega.